Strefa Tenisa oficjalnym sklepem tenisowym WSG

Strefa Tenisa oficjalnym sklepem tenisowym WSG

Sklep Tenisowy Strefa Tenisa został oficjalnym sklepem tenisowym Warsaw Sports Group. Dzięki tej współpracy trenerzy i zawodnicy WSG Academy będą mogli korzystać ze sprzętu tenisowego dostarczanego przez Strefę Tenisa oraz testować i opiniować wybrane produkty.

- Cieszymy się z podjęcia współpracy ze Strefą Tenisa. Ma ona oczywiście wymiar promocyjny, ale przede wszystkim to świetna informacja dla trenerów, zawodników i młodych adeptów WSG Academy, którzy dzięki tej umowie dostaną szansę testowania i użytkowania sprzętu na najwyższym poziomie oraz zapoznawania się z nowinkami tenisowymi - mówi prezes WSG Artur Bochenek.

Sklep Tenisowy "Strefa Tenisa" oferuje największy asortyment rakiet tenisowych, butów, odzieży, toreb, piłek, naciągów, owijek oraz szeroką gamę akcesoriów tenisowych. WSG Academy to jedna z największych akademii tenisowych w Polsce, prowadząca szkolenie w każdej grupie wiekowej i działająca w wielu dogodnych lokalizacjach na terenie całej Warszawy. - Posiadamy również własne centrum treningowo-szkoleniowe WSG Academy na obiekcie Yankee Sport Club. Nasza oferta skierowana jest zarówno do graczy z ambicjami zawodniczymi, jak i całych rodzin, które chcą przyjemnie spędzić czas na korcie - wskazuje Bochenek.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości pozyskania nowego partnera, jakim jest WSG. Chcemy poszerzać swoje horyzonty i przede wszystkim promować ten piękny sport w naszym kraju, jakim jest tenis. Wiemy, że trenerzy WSG Academy są profesjonalistami i mają duże doświadczenie w tym co robią, dlatego cieszymy się z możliwości wspierania ich udostępnianym sprzętem do grania. Współpraca pomiędzy nami skupia się na rozwoju młodych zawodników, którzy w niedalekiej przyszłości będą częściej widoczni w turniejach najwyższej rangi - ATP i WTA - mówią przedstawiciele Strefy Tenisa.

Sprawdź ofertę i asortyment Sklepu Tenisowego Strefa Tenisa: www.strefatenisa.com.pl


© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.