Aktualności WSG

PROstějov CAMP 2020

PROstějov CAMP 2020 - czas na nowe otwarcie

Ruszyły zapisy na kolejną, 11. już edycję letniego obozu tenisowego dla dzieci i młodzieży PROstějov CAMP, a w nim z całą pewnością nie zabraknie nowości.

Ruszyły zapisy. Skorzystaj z naszej promocji

10% rabatu dla osób, które pierwsze zarezerwują miejsce na naszym obozie tenisowym w Prostějovie. Promocja dotyczy pierwszych 10 potwierdzonych i opłaconych rezerwacji. Promocje nie łączą się.

Serdecznie zapraszamy do Prostějova wszystkich chętnych – zawodników klubów sportowych, szkół tenisa, dzieci i młodzież niezrzeszoną, grupy zawodników wraz z trenerami prowadzącymi ich na co dzień. Jesteśmy przekonani, że proponowana przez nas formuła obozu tenisowego podniesie poziom sportowy każdego z uczestników, nauczy funkcjonowania w grupie, otworzy tenisowe horyzonty i da szerszą perspektywę na wykonywaną na co dzień pracę. Chcemy maksymalnie podnieść poziom sportowy obozu i zapewnić młodym zawodnikom jeszcze lepsze warunki.

W programie obozu znajdują się treningi tenisa, treningi motoryczne, treningi mentalne, zajęcia i warsztaty z psychologiem sportu, warsztaty z zakresu zdrowego żywienia i żywienia w sporcie, warsztaty tenisowe, sparingi z czeskimi zawodnikami oraz konsultacje z czeskimi trenerami. Zajęcia w poszczególnych kategoriach wiekowych (U-10, U-12, U-14, U-16, U-18), w tym w najmłodszych grupach zawodniczych – pomarańczowej i zielonej - będą odbywały się pod okiem doświadczonej kadry trenerskiej. Nad przebiegiem obozu czuwać będzie trener-koordynator, a za poszczególne grupy odpowiadać będą trenerzy główni. W ramach grup pracować będą również trenerzy-asystenci. Taki podział kompetencji jest gwarancją solidności oraz wysokiego poziomu prowadzonych w Prostějovie treningów i zajęć, a wymiany spostrzeżeń i wniosków pomiędzy trenerem koordynatorem, który również bierze czynny udział w zajęciach, a pozostałymi szkoleniowcami, pozwala dostrzec wiele nowych, istotnych w procesie szkolenia szczegółów.

Zaprosiliśmy do współpracy wielu znakomitych trenerów, a ich sylwetki będziemy prezentować w naszych social mediach i na stronie www, tak aby ogłosić pełną kadrę trenerską tuż przed rozpoczęciem wakacji. Przed wyjazdem do Czech przeprowadzimy warsztaty dla kadry szkoleniowej, które poprowadzi trener koordynator oraz psycholog sportu. Naszym celem jest, aby trenerzy podczas PROstějov CAMP byli świadomi wszystkich obszarów, nad którymi powinni pracować młodzi zawodnicy i wspierali tenisistów w kompleksowym procesie sportowego rozwoju.

Uczestnikom obozu zapewnimy opiekę specjalistów WSG Academy od przygotowania motorycznego, którzy na początku każdego turnusu przeprowadzą obiektywizację zawodnika. Bardzo ważna jest dla nas psychologia w sporcie, a także regeneracja i odnowa biologiczna. Wszystkie te elementy mają ogromny wpływ na końcowy sukces i satysfakcję z gry młodego tenisisty.

W poprzednich edycjach z naszej oferty obozowej skorzystali m.in. zawodnicy tenisowej reprezentacji Turcji U12 i U14, którzy wyjechali z Prostějova zadowoleni, z poczuciem dobrze wykonanej pracy. Każdego roku na PROstějov CAMP pojawia się indywidualnie też wielu zawodników z całego świata, a ich dobre recenzje i wspomnienia powodują, że rok do roku przybywa graczy spoza granic Polski.


Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.