Aktualności WSG

Cenna lekcja Zuzi Szczepańskiej

Cenna lekcja Zuzi Szczepańskiej

Zuzanna Szczepańska, która otrzymała od Warsaw Sports Group dziką kartę do turnieju głównego WSG Open 2019, zebrała na korcie cenną lekcję.

Młodziutka zawodniczka miała okazję powalczyć w I rundzie z Rosjanką Anastasiyą Komardiną i choć zdecydowanie przegrała (0:6, 1:6), było to dla niej wspaniałe doświadczenie i jedna z pierwszych możliwości rywalizacji z dużo bardziej doświadczonymi rywalkami.

- Zuza Szczepańska to na pewno ciekawa dziewczyna, a mecz z Rosjanką Anastasiyą Komardiną pozwolił jej przeżyć wiele emocji. Dla dziewczyny, która przecież nie skończyła jeszcze 17 lat, to cenne doświadczenie. Trafiła na mocną dziewczynę, która w jej wieku była w gronie 15 juniorek na świecie, odnosiła sukcesy w juniorskich Wielkich Szlemach. Tenisowo rywalka była dla Zuzi za szybka, co widać było zwłaszcza w pierwszym secie. W drugim gra Polki jakoś się już zazębiła i choć skończyło się 0-6, 1-6, to lekcja ta na pewno zaprocentuje w przyszłości - stwierdził po spotkaniu komentator tenisa Marek Furjan.

Zuzia Szczepańska niedawno - przy okazji obozu w Prostejovie - rozpoczęła współpracę z agencją WSG, co umożliwiło jej start w głównej drabince WSG Open 2019.

- Dobrze, że ma szansę ogrywać się na takim poziomie. Nikomu jeszcze nie udało się wejść na szczebel zawodowych turniejów bez zebrania bolesnych lekcji. Myślę, że ambicje Zuzi na ten moment nie sięgają wygrywania z zawodniczkami z przeszłością w drugiej "setce" rankingu WTA - dodaje Furjan.

 

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.