Paula Kania ekspertką Infosport.pl

Paula Kania ekspertką Infosport.pl

Paula Kania to kolejna przedstawicielka #teamWSG, jaką będziemy mogli zobaczyć w roli eksperta w portalu Infosport.pl, współpracującym z firmą  forBET. - Chciałabym podzielić się z widzami Infosport.pl swoimi doświadczeniami tenisowymi i sprawdzić, jak to jest po drugiej stronie kamery - mówi zawodniczka.

Do tej pory Paula miała wiele kontaktów z mediami, ale to ona była przez nie przepytywana. Teraz zadebiutuje w roli reporterki. - Nie ukrywam, że to dla mnie bardzo ciekawe wyzwanie. W trakcie kariery udzieliłam wielu wywiadów, ale zawsze chciałam stanąć po tej drugiej stronie i spróbować swoich sił. Mam nadzieję, że sprawdzę się w tej roli, liczę na szczere komentarze i podpowiedzi widzów - przyznaje Paula.

Paula postara się przybliżyć widzom Infosport tenis od kuchni. - Kamera pokaże oczywiście treningi, ale też to, co dzieje się pomiędzy nimi. Postaramy się wpuścić widza tam, gdzie na co dzień nie ma dostępu, a co wydaje nam się ciekawe. Skupiamy się na meczach, wynikach, taktyce, a jest wiele zakulisowych momentów, które warto pokazać. Mam nadzieję, że nasze materiały będą interesujące dla fanów tego pięknego sportu, jakim jest tenis - kończy Paula.

- Paula ma wielką wiedzę na temat tenisa i mnóstwo tenisowych kontaktów. Jestem przekonany, że zobaczymy dzięki temu wiele ciekawych materiałów - dodaje Artur Bochenek, prezes WSG Agency.

Zapraszamy do śledzenia cyklu Pauli Kani w portalu Infosport.pl! Pamiętajcie, że rejestrując się w ForBET z kodem WSG, wspieracie rozwój naszej agencji i naszych sportowców.

Paula Kania - Forbet


© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.