Aktualności WSG

WSG Open 2019

WSG Open 2019: Konferencja prasowa i akredytacje

Przedstawicieli mediów serdecznie zapraszamy na konferencję prasową przed tegoroczną edycją turnieju WSG Open. Odbędzie się ona 1 sierpnia o godzinie 12:00 w Skyboxie na stadionie Legii Warszawa (ul. Łazienkowska 3).

Z dziennikarzami spotkają się: prezes Warsaw Sports Group, Artur Bochenek; koordynator cyklu LOTOS PZT Polish Tour Krzysztof Bobala, Klaudia Jans-Ignacik oraz Paula Kania. Nie zabraknie niespodzianek.

III edycja turnieju WSG Open odbędzie się w dniach 5-11 sierpnia na kortach Legii Warszawa przy ul. Myśliwieckiej 4a.

Rozpoczęliśmy przyjmowanie wniosków akredytacyjnych na to wydarzenie. Należy przesyłać je na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skorzystać z formularza w serwisie accredito.com - zapraszamy do subskrypcji biura prasowego Warsaw Sports Group. Wnioski powinny zawierać imię i nazwisko dziennikarza oraz nazwę redakcji, którą reprezentuje. Wnioski będziemy przyjmować do niedzieli 4 sierpnia do godziny 12:00.

Do zobaczenia na konferencji prasowej oraz podczas turniejowych zmagań!

Więcej informacji o turnieju znajdą Państwo w tym miejscu -> Zapraszamy na turniej WSG Open 2019

Strona turnieju WSG Open 2019 w serwisie ITF -> www.itftennis.comPATRONAT HONOROWY WARSAW SPORTS GROUP OPEN 2019


Patron Honorowy Warsaw Sports Group OPEN

Patron Honorowy Warsaw Sports Group OPEN

Patron Honorowy Warsaw Sports Group OPEN


Turniej odbywa się w ramach cyklu LOTOS PZT Polish Tour

LOTOS PZT Polish Tour


Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.