Aktualności WSG

Zapraszamy na turniej WSG Open 2019

Zapraszamy na turniej WSG Open 2019

W poniedziałek 5 sierpnia na kortach Legii Warszawa rozpocznie się międzynarodowy zawodowy turniej kobiecy o punkty do rankingu WTA - WSG Open 2019. To już trzecia edycja stołecznego turnieju, którego pula nagród wzrosła w tym roku do 60 tysięcy dolarów.

Zapraszamy na korty przy ul. Myśliwieckiej 4a wszystkich mieszkańców Warszawy i sympatyków tenisa. Wstęp na turniej WSG Open 2019 jest przez cały tydzień bezpłatny!

W trakcie turnieju (5-11 sierpnia) na kortach Legii zobaczymy około 80 zawodniczek z całego świata, w tym czołówkę najbardziej obiecujących. Do turnieju głównego zakwalifikowała się jedna Polka - Maja Chwalińska, a w kwalifikacjach wystąpi Katarzyna Piter. Dzięki dzikim kartom przyznanym przez organizatora - agencję Warsaw Sports Group - w drabince zobaczymy jednak także kilka innych reprezentantek naszego kraju. O kim mowa? Karty zostaną odkryte już podczas czwartkowej konferencji prasowej. Z całą pewnością nie zabraknie niespodzianek.

Podczas WSG Open 2019 z serii ITF Women's Circuit w Warszawie najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką będzie Czeszka Tereza Martincova, która zajmuje 138. miejsce na liście WTA. Czy potwierdzi swoją klasę na kortach Legii? Zagrozić będą jej chciały Gruzinka Ekaterine Gorgodze (144 WTA) i Słowaczka Rebecca Sramkova (161 WTA), ale my po cichu liczymy na reprezentantki naszego kraju. W poprzednich dwóch edycjach WSG Open (pula nagród 25 tys. dol.) triumfowały Włoszka Martina Trevisan (WSG Open 2017) i Ukrainka Olga Ianchuk (WSG Open 2018).

Serdecznie zapraszamy na korty Legii Warszawa już od poniedziałku 5 sierpnia, kiedy rozpoczną się eliminacje do turnieju. Pierwsze mecze w turnieju głównym, zarówno w singlu, jak i deblu, zaplanowane zostały na wtorek. Wstęp na wszystkie mecze, przez cały tydzień, włącznie z ćwierćfinałami, półfinałami i finałem imprezy, jest bezpłatny.

Turniej WSG Open 2019 należy do cyklu imprez zawodowych Lotos PZT Polish Tour.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym przez Prezydenta m.st. Warszawy Pana Rafała Trzaskowskiego, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Komitet Olimpijski.

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

Strona turnieju WSG Open 2019 w serwisie ITF - www.itftennis.comPATRONAT HONOROWY WARSAW SPORTS GROUP OPEN 2019


Patron Honorowy Warsaw Sports Group OPEN

Patron Honorowy Warsaw Sports Group OPEN

Patron Honorowy Warsaw Sports Group OPEN


Turniej odbywa się w ramach cyklu LOTOS PZT Polish Tour

LOTOS PZT Polish Tour


Do zobaczenia na kortach Legii Warszawa przy ul. Myśliwieckiej 4a w dniach 5-11 sierpnia!


Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.