Aktualności WSG

WSG rozpoczyna współpracę z Michałem Pazdanem

Warsaw Sports Group rozpoczyna współpracę z Michałem Pazdanem

Miło nam poinformować, że agencja Warsaw Sports Group podpisała umowę z Michałem Pazdanem. Zgodnie z jej założeniami będziemy pomagać wielokrotnemu reprezentantowi Polski w budowie wizerunku medialnego, a także wspierać go w działaniach o charakterze marketingowym.

- Czujemy się wyróżnieni, że Michał Pazdan zdecydował się zaufać właśnie nam, powierzając WSG swój wizerunek. Jako agencja wkraczamy w nowe dyscypliny sportowe, to nasz kolejny krok w drodze do budowy silnej organizacji - mówi prezes Artur Bochenek. WSG będzie wspierać obrońcę reprezentacji Polski w obszarach reklamy, marketingu i public relations.

Michał Pazdan to 37-krotny reprezentant Polski, uczestnik Mistrzostw Europy 2008 i 2016 oraz Mistrzostw Świata 2018. Podczas Euro 2016 był jednym z liderów biało-czerwonych, zagrał we wszystkich pięciu meczach, a reprezentacja Polski awansowała do ćwierćfinału tej imprezy, gdzie przegrała z Portugalią po rzutach karnych. Zatrzymując na boisku kolejne gwiazdy - w tym m.in. Cristiano Ronaldo - Michał zrobił piorunujące wrażenie na kibicach, oglądających turniejowe zmagania, a w kraju zapanowała prawdziwa "Pazdanomania". Obrońcę doceniła także UEFA i magazyn "France Football", uznając za jedno z odkryć Mistrzostw Europy.

W latach 2015-17 "Pazdek" był również jednym z liderów Legii Warszawa, z którą sięgnął po trzy mistrzostwa Polski i dwa Puchary Polski. W barwach Legii awansował do Ligi Mistrzów w sezonie 2016/2017, z warszawskim klubem dotarł również do 1/16 finału Ligi Europy. Był wybierany Obrońcą Roku w Ekstraklasie (2014/15 w barwach Jagiellonii Białystok), Ligowcem Roku w Plebiscycie Piłki Nożnej (2016 w barwach Legii), trafił również do jedenastki roku Ekstraklasy w plebiscycie Polskiego Związku Piłkarzy (2016 w barwach Legii).

Michał Pazdan

Fot. Bartłomiej Zborowski / #teamWSG
Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.