Wojciech Sobierajski ambasadorem marki Garmin

Wojciech Sobierajski ambasadorem marki Garmin

Wojciech "Sobieraj" Sobierajski, trzykrotny medalista mistrzostw świata w biegach z przeszkodami, został  ambasadorem marki Garmin. - Jest nam niezmiernie miło, że agencja WSG połączyła ze sobą dwie strony, których znakiem firmowym jest solidność, precyzja i profesjonalizm - mówi prezes Warsaw Sports Group Artur Bochenek.

- Do mojej dyspozycji są wszystkie modele, w tym takie cuda, którymi można dzwonić, płacić w sklepie czy nawet odtwarzać muzykę - cieszy się Wojtek Sobierajski, który jednak sprzętu Garmin używać zamierza przede wszystkim podczas treningów i zawodów sportowych. Trzykrotny medalista Mistrzostw Świata w biegach z przeszkodami, medalista Mistrzostw Europy i wielokrotny triumfator zawodów krajowych w randze mistrzowskiej przetestuje zegarek Garmin jeszcze w czerwcu, podczas Mistrzostw Europy OCR, które w tym roku odbędą się w Gdyni. - Dziękuję Arturowi Bochenkowi i Warsaw Sports Group za pomoc i wsparcie w tym projekcie - mówi "Sobieraj".

Garmin to wiodący światowy dostawca urządzeń nawigacyjnych. Filozofia marki jest jasna. "Dokładamy starań, aby oferować naszym klientom doskonałej jakości produkty do użytku na drodze, w powietrzu, na wodzie, oraz urządzenia dla miłośników aktywnej turystyki i sportu, które stanowią nieodzowny element życia naszych klientów" - czytamy na stronie www.garmin.com.

Wojciech "Sobieraj" Sobierajski od wielu lat uprawia sporty ekstremalne, w tym biegi z przeszkodami, odnosząc w swojej dyscyplinie liczne sukcesy. Trzykrotny medalista Mistrzostw Świata w biegach z przeszkodami, medalista Mistrzostw Europy, dziesięciokrotny zwycięzca Runmageddon Games, dwustumetrowego toru przeszkód. Wcześniej jego pasją był CrossFit i boks, w którym jako członek kadry narodowej z dumą reprezentował nasz kraj na imprezach międzynarodowych.

Jesteśmy przekonani, że współpraca pomiędzy Garmin i "Sobierajem" obfitować będzie w same sukcesy i mocno trzymamy kciuki!

Wojciech Sobierajski

Wojciech Sobierajski


© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.