Przygotowania do French Open w toku

Przygotowania do French Open w toku

Mouratoglou Tennis Academy - w tym słynnym ośrodku prowadzonym przez trenera Sereny Williams przygotowywała się do French Open Iga Świątek. Ostatnie dni przed wyjazdem do Paryża tenisistka wspierana przez Warsaw Sports Group spędzi w Warszawie.

Iga Świątek pojechała do Rzymu z nadzieją, że dostanie się do tamtejszego turnieju WTA. Niestety, nie udało się, dlatego sztab zawodniczki zdecydował się na plan B - wyjazd do renomowanej akademii Patricka Mouratoglu, gdzie trenuje wielu znanych zawodników.

Obiekt położony między Niceą a Cannes dysponuje kortami na najwyższym poziomie, co było nie do przecenienia przed zbliżającym się wielkimi krokami Wielkim Szlemem - French Open. Na kortach Rolanda Garrosa Iga, dzięki dobremu rankingowi w czasie zgłoszeń, wystąpi w pierwszej rundzie turnieju głównego.

W Mouratoglou Tennis Academy Iga korzystała z kortów, ale i przestrzeni do treningu ogólnorozwojowego. Po powrocie do Warszawy i krótkim odpoczynku zawodniczka Legii do piątku będzie ćwiczyć w Warszawie. W piątek uda się do Paryża, by mieć czas na aklimatyzację przed French Open.

Przygotowania do French Open


© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.