Aktualności WSG

Bartłomiej Zborowski zasila grono ekspertów WSG

Bartłomiej Zborowski zasila grono ekspertów WSG

Fotoreporter Bartłomiej Zborowski dołącza do zespołu Warsaw Sports Group.

 - Budując agencję musimy otaczać się najlepszymi specjalistami z branż, w których się poruszamy i wykorzystujemy w naszej pracy. Bartek to fotograf z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży sportowej. Jego obecność w teamie WSG to znakomita informacja nie tylko dla nas, lecz także dla naszych klientów, którym będziemy mogli zapewnić profesjonalną obsługę fotograficzną podczas eventów - mówi prezes WSG Artur Bochenek.

Warsaw Sports Group prężnie się rozwija. Jesteśmy na etapie rozbudowy naszej agencji i już wkrótce zaprezentujemy Państwu ofertę komercyjną. - Budując organizację chcemy być samowystarczalni i mieć dostęp do najwyższej klasy specjalistów. Podjęcie współpracy z Bartkiem Zborowskim to kolejny krok, po zatrudnieniu Małgorzaty Chłopaś, do budowy działu medialnego. Docelowo chcemy, by poza zawodnikami, którymi się opiekujemy, nasza oferta trafiła także na rynek zewnętrzny - podkreśla Bochenek.

- Już od dłuższego czasu współpracuję z WSG na luźnych zasadach. Razem zrealizowaliśmy kilka bardzo udanych projektów. Cieszę się, że agencja się rozwija i nasza współpraca się zacieśnia. Dla mnie to nowe wyzwania i możliwość realizacji pomysłów, jak choćby przy sesjach z zawodnikami czy podczas kolejnych wydarzeń organizowanych przez WSG. Eventy oraz branża w jakiej działa agencja są mi bardzo bliskie i bardzo dobrze się w nich czuję. Myślę, że możemy razem zrobić coś naprawdę fajnego - mówi Bartek Zborowski.

BARTŁOMIEJ ZBOROWSKI

Fotografuje od 1993 roku. Związany z największymi dziennikami w Polsce: Super Expressem (1996-1999), Rzeczpospolitą (1999-2004), Polską Agencją Prasową (2005-2019) oraz European Pressphoto Agency (EPA) (2005-2019). Jego prace można znaleźć w wielu tytułach prasy krajowej i zagranicznej, np. Gazecie Wyborczej, Przeglądzie Sportowym, Sporcie, Newsweeku, Wprost, Polityce, AFP, Wall Street Journal, czy New York Times.

Fotografował największe wydarzenia sportowe w Polsce, Europie i na świecie:
- Igrzyska olimpijskie w Sydney 2000, Atenach 2004, Turynie 2006, Londynie 2012, Rio de Janeiro 2016, Pjongczangu 2018
- Euro 2012, Euro 2016
- Piłkarskie mistrzostwa świata 2018
- mistrzostwa Europy i świata w lekkiej atletyce, kolarstwie, pływaniu, wioślarstwie

Przez kilka lat związany również z klubem piłkarskim Legia Warszawa, piłkarską reprezentacją Polski oraz organizatorami turnieju EURO 2012


Photographer Bartłomiej Zborowski. All Rights Reserved.


Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.