Przygotowanie mentalne w sporcie - sprawdź naszą ofertę

Przygotowanie mentalne w sporcie - sprawdź naszą ofertę

Psychologia uważana jest dziś za nieodłączny element procesu szkolenia i zarządzania w sporcie na każdym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, prezentujemy nowe formy współpracy w zakresie wdrożenia przygotowania mentalnego w rozwój zawodnika na jego sportowej drodze. Koordynacją projektu zajmować się będzie Daria Abramowicz, psycholog sportu.

Daria Abramowicz ma za sobą pracę m.in. z polskimi pływakami i kolarzami, a obecnie w pełnym wymiarze weszła do sztabu Igi Świątek. - O przygotowaniu mentalnym do uprawiania sportu mówią wielcy mistrzowie w różnych dyscyplinach, coraz więcej uwagi poświecą się̨ temu aspektowi także analizując wykonanie sportowe podczas największych imprez. Przygotowanie mentalne jest ważne nie tylko w trakcie rywalizacji sportowej, ale także w innych obszarach funkcjonowania zawodnika w każdym jego wieku - w wychowaniu, w edukacji, w prowadzeniu szczęśliwego życia w dzisiejszym świecie - mówi.

Teraz z naszej oferty wdrożenia przygotowania mentalnego w rozwój zawodnika będzie mógł skorzystać każdy. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami. Cały program działań znajdziecie w tym miejscu:

Treningi mentalne WSG: www.legiatenis.com/treningi-mentalne

 Psychologia w sporcie - YouTube


© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.