Aktualności WSG

Przygotowanie mentalne w sporcie

Przygotowanie mentalne w sporcie - sprawdź naszą ofertę

Psychologia uważana jest dziś za nieodłączny element procesu szkolenia i zarządzania w sporcie na każdym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, prezentujemy nowe formy współpracy w zakresie wdrożenia przygotowania mentalnego w rozwój zawodnika na jego sportowej drodze. Koordynacją projektu zajmować się będzie Daria Abramowicz, psycholog sportu.

Daria Abramowicz ma za sobą pracę m.in. z polskimi pływakami i kolarzami, a obecnie w pełnym wymiarze weszła do sztabu Igi Świątek. - O przygotowaniu mentalnym do uprawiania sportu mówią wielcy mistrzowie w różnych dyscyplinach, coraz więcej uwagi poświecą się̨ temu aspektowi także analizując wykonanie sportowe podczas największych imprez. Przygotowanie mentalne jest ważne nie tylko w trakcie rywalizacji sportowej, ale także w innych obszarach funkcjonowania zawodnika w każdym jego wieku - w wychowaniu, w edukacji, w prowadzeniu szczęśliwego życia w dzisiejszym świecie - mówi.

Teraz z naszej oferty wdrożenia przygotowania mentalnego w rozwój zawodnika będzie mógł skorzystać każdy. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami. 

 Psychologia w sporcie - YouTube

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.