Aktualności WSG

Andrzej Fonfara zostaje w grze

Andrzej Fonfara zostaje w grze

Andrzej Fonfara zakończył karierę sportową, ale zostaje w teamie WSG i pięściarskiej grze - od teraz Polski Książę zacieśnia współpracę z naszym Partnerem głównym, firmą  ForBET.

- Chcielibyśmy promować Andrzeja jako eksperta od sportów walki i osobę godną zaufania w zakresie profesjonalnego sportu - mówi prezes WSG Artur Bochenek.

Zakończenie kariery sportowej nie jest równoznaczne z tym, że Andrzej Fonfara zniknie ze świata sportu i mediów. Od teraz jeszcze mocniej będzie mógł się zaangażować we współpracę z forBET - firmy, której ambasadorem jest od ponad roku. - Andrzej ma ogromną wiedzę o pięściarstwie i kontakty bokserskie na całym świecie. Warto z tego skorzystać - ocenia Bochenek.

Współpracujący z WSG Fonfara raz w tygodniu będzie typował wyniki w mediach forBET (portal Infosport.pl), zapowiadał najciekawsze walki, dzielił się z czytelnikami "smaczkami" dotyczącymi poszczególnych wydarzeń i zawodników, odsłaniając kulisy świata boksu.

Zapraszamy do śledzenia cyklu "Fonfara typuje"! Pamiętajcie, że rejestrując się w ForBET z kodem WSG, wspieracie rozwój naszej agencji i naszych sportowców.

forBET Fonfara

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.