Andrzej Fonfara zostaje w grze

Andrzej Fonfara zostaje w grze

Andrzej Fonfara zakończył karierę sportową, ale zostaje w teamie WSG i pięściarskiej grze - od teraz Polski Książę zacieśnia współpracę z naszym Partnerem głównym, firmą  ForBET. - Chcielibyśmy promować Andrzeja jako eksperta od sportów walki i osobę godną zaufania w zakresie profesjonalnego sportu - mówi prezes WSG Artur Bochenek.

Zakończenie kariery sportowej nie jest równoznaczne z tym, że Andrzej Fonfara zniknie ze świata sportu i mediów. Od teraz jeszcze mocniej będzie mógł się zaangażować we współpracę z forBET - firmy, której ambasadorem jest od ponad roku. - Andrzej ma ogromną wiedzę o pięściarstwie i kontakty bokserskie na całym świecie. Warto z tego skorzystać - ocenia Bochenek.

Współpracujący z WSG Fonfara raz w tygodniu będzie typował wyniki w mediach forBET (portal Infosport.pl), zapowiadał najciekawsze walki, dzielił się z czytelnikami "smaczkami" dotyczącymi poszczególnych wydarzeń i zawodników, odsłaniając kulisy świata boksu.

Zapraszamy do śledzenia cyklu "Fonfara typuje"! Pamiętajcie, że rejestrując się w ForBET z kodem WSG, wspieracie rozwój naszej agencji i naszych sportowców.

forBET Fonfara


© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.