Aktualności WSG

Nick Mason zagra w Warszawie!

Nick Mason zagra w Warszawie!

Summer Fog Festiwal 2019 został przeniesiony na warszawski Torwar. Bilety zachowują swoją ważność. Za utrudnienia przepraszamy - z wyrazami szacunku, Zespół Kubica Production

Filar jednej z najbardziej popularnych grup na świecie. Jedyny założyciel grupy, który wystąpił na wszystkich jej płytach i koncertach.  Nick Mason, perkusista Pink Floyd, wystąpi na wyjątkowym koncercie w Polsce. Występ odbędzie się w ramach nowego festiwalu Summer Fog Festival 2019. Miło nam poinformować, że agencja Warsaw Sports Group będzie współorganizatorem wydarzenia, które odbędzie się 27 lipca 2019 roku na kortach tenisowych Legii Warszawa przy ulicy Myśliwieckiej 4a.

- Jednym z obszarów działań agencji Warsaw Sports Group jest organizacja eventów, dlatego cieszę się, że po dużych imprezach sportowych, takich jak turniej WSG Open czy gala bokserska Warsaw Boxing Night, będziemy współorganizatorami wydarzenia muzycznego. Podjęcie współpracy z Kubica Production przy organizacji letniego festiwalu to kolejny krok w realizacji naszych planów - mówi Artur Bochenek, prezes WSG.

- To dla mnie ogromny zaszczyt i niebywała przyjemność, że Nick Mason zechciał przyjąć zaproszenie do Warszawy. Zagra tu jako główna gwiazda na festiwalu Summer Fog. Mam nadzieję, że dzięki temu ta nowa muzyczna inicjatywa zostanie dostrzeżona oraz doceniona. W przyszłości będziemy ją rozwijać i poszerzać - mówi Kamil Kubica, organizator i pomysłodawca Summer Fog Festival.

Nick Mason to prawdziwa legenda rockowej muzyki psychodelicznej oraz progresywnej. W 1965 r. był jednym z założycieli Pink Floyd. Grupa nagrała piętnaście albumów, które sprzedały się w łącznym nakładzie blisko 300 mln egzemplarzy. Pink Floyd do dziś pozostaje inspiracją dla wielu młodych zespołów, a systematycznie wznawiane płyty grupy cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Do Polski artysta przyjedzie w ramach trasy „Nick Mason’s Saucerful Of Secrets”. Towarzyszyć mu będą cenieni muzycy: Gary Kemp (gitara i śpiew, Spandau Ballet), Lee Harris (gitara, Blockheads), Guy Pratt (bas, Pink Floyd), Dom Beken (keyboards). Na program koncertu złożą się kompozycje z wczesnych płyt Pink Floyd. Możemy jednak z pewnością spodziewać się niespodzianek.

Mason, oprócz kilku koncertów w ubiegłym roku, nie występował od roku 2005, kiedy to wraz z Pink Floyd wystąpił na słynnym Live 8. Trasa „Saucerful Of Secrets” obejmie Europę, w tym Warszawę. Perkusista jest współkompozytorem słynnych utworów Pink Floyd „Echoes” i „Time”. Jego hobby to wyścigi samochodowe.

- Nie chcę w tej chwili zdradzać pełnego składu festiwalu. Atmosferę będziemy budować metodą Hitchcocka. Ufam, że ogłoszenie występu Masona było oczekiwanym wstrząsem. A niebawem podamy następne zespoły i wykonawców, którzy pojawią się na pierwszej edycji Summer Fog Festival - dodaje Kamil Kubica.

Festiwal odbędzie się w dniu 27 lipca 2019 r. (sobota).  Karnety w cenie 279 zł i 299 zł dostępne na portalach: Eventim, Go Out i Bilety24.pl. Miejsce imprezy to korty Legii, ul. Myśliwiecka 4a, Warszawa. Organizatorem wydarzenia Summer Fog Festival jest firma Kubica Production, współorganizatorem - Warsaw Sports Group.

Nick Mason

fot. Jill Furmanovsky

Nick Mason

Nick Mason


Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.