Aktualności WSG

Dobry występ Artura Nogala na mistrzostwach świata

Dobry występ Artura Nogala na mistrzostwach świata

Z dobrej strony zaprezentował się  Artur Nogal na Mistrzostwach Świata w łyżwiarstwie szybkim, które odbyły się w holenderskim Heerenveen.  Panczenista Legii Warszawa, wspierany przez Warsaw Sports Group, zajął 13. miejsce w mocnej stawce. Był to już ostatni występ łyżwiarza w tym sezonie.

Nogal, który startował w wieloboju sprinterskim, uzyskał w Holandii bardzo przyzwoite czasy, zwłaszcza drugiego dnia rywalizacji. Na 500 metrów - czyli na swoim ulubionym dystansie - nasz zawodnik był piąty (34,78 s) i jedenasty (35,07 s), a na 1000 metrów 15. (1:10.11 min) i 18. (1:10.38 min).
- Były to moje ostatnie występy w tym sezonie - mówi Artur, z którym niebawem podsumujemy występy na łamach sportsgroup.pl.

Artur Nogal ma za sobą dobry sezon. Jak sam przyznaje, najważniejsze jest to, że podniósł się mentalnie po nieudanych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang.
- Tamten bieg był dla mnie bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem i tego, co się tam wydarzyło, nie życzę nikomu. Jednak bardzo się cieszę z tego, że wtedy się nie poddałem i dalej walczę, pokonując kolejne bariery. Teraz mogę nawet powiedzieć, że obecny sezon jest najlepszym w moim życiu. Chociaż zaraz się kończy, liczę na to, że kolejne będą jeszcze ciekawsze! Z tego miejsca bardzo dziękuję sponsorom i wszystkim tym, którzy dali mi szansę podnieść się po upadku - mówi panczenista.

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.