Aktualności WSG

Andrzej Fonfara w Warsaw Sports Group

Andrzej Fonfara w Warsaw Sports Group

Wiadomością dnia jest bez wątpienia informacja, która pojawiła się w mediach społecznościowych Andrzeja Fonfary, a którą my oficjalnie i z radością potwierdzamy. Nasz super fighter obublikował zdjęcie z podpisania kontraktu oraz napisał: „New marketing contract in Poland and next step in my carrier... Thank you @warsaw_sports_group for great time in Warsaw!”

Artur Bochenek i Andrzej Fonfara spotkali się dzisiaj wczesnym popołudniem w siedzibie Warsaw Sports Group, aby sfinalizować wszelkie formalności i oficjalnie rozpocząć współpracę. Chwilę później Panowie udali się do Legia Fight Club na krótką sesję i symboliczne przybicie piątki. Obydwie strony podchodzą do współpracy z dużym optymizmem, entuzjazmem i stawiają sobie ambitne cele. O tych najważniejszych będziemy Was na bieżąco i regularnie informować, a tym czasem zabieramy się wspólnie z #TeamFonfara do ciężkiej pracy.
 

 

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.