Weronika Deresz promuje akcję "Wszyscy Do Wioseł"

Weronika Deresz promuje akcję "Wszyscy Do Wioseł"

Weronika Deresz jako gwiazda światowego wioślarstwa została zaproszona - i bez wahania przyjęła zaproszenie - do wsparcia i promocji fantastycznego wydarzenia, jakim bez wątpienia jest - "Wszyscy Do Wioseł". W piątek, 17 listopada 2017 roku odbędzie się druga już edycja tej akcji charytatywnej. Celem tego wydarzenia jest wsparcie inicjatywy grupy kibicowskiej „Dobrzy Ludzie” i zbiórka pieniędzy na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka.

W tym roku uczestnicy przepłyną długość Wisły (1047 km).

Start wydarzenia przewidziany jest na godz. 10.00 w piątek 17 listopada 2017 roku w pomieszczeniach Centrum Konferencyjnego na stadionie Legii Warszawa. Założeniem akcji jest przepłynięcie dystansu o długości Wisły (1047 km) w dwóch sztafetach: jednej startującej od ujścia rzeki, drugiej zaś od jej źródeł. Sztafety mają za zadanie "spotkać się" w Warszawie, czyli w połowie pełnego dystansu. Uczestnicy akcji mają na wykonanie zadania 12 godzin.

Wiosłowanie odbędzie się w osadach czteroosobowych, łącznie używanych będzie 16 ergometrów. Cztery ergometry tworzyć będą osadę, zaś dwie osady - sztafetę. Podczas wiosłowania jednej osady, druga będzie się przygotowywać, żeby wystartować niezwłocznie po zakończeniu wiosłowania pierwszej.

W poprzedniej edycji, która zakończyła się wielkim sukcesem, organizatorzy zbierali środki finansowe na zakup ergometrów oraz dostosowanie ich do potrzeb osób niepełnosprawnych. W obecnej edycji "Wszyscy Do Wioseł" inicjatorzy zdecydowali, że zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka.

Dzięki Państwa zaangażowaniu i wspólnemu wysiłkowi możemy sprawić, że osiągniemy cel i pomożemy potrzebującym! Pokażmy, czym jest integracja i siła ekipy! Wierzymy, że razem zawsze jesteśmy #GotowiDoPomocy. Zachęcamy do zgłaszania czteroosobowych drużyn, aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu i dołączenia do zbiórki środków finansowych na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział zapraszamy, a zgłoszenia oraz ewentualne pytania prosimy przesyłać na adres - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia! My też tam będziemy!


© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.