Warsaw Boxing Night

Arek Wrzosek podpisał kontrakt na walkę na WBN

16 czerwca podczas gali Warsaw Boxing Night na warszawskim Torwarze zadebiutuje w boksie zawodowym Arkadiusz Wrzosek. Jesteśmy dumni, że Arek będzie częścią WBN i podejmie ogromne wyzwanie, podobne do tego, jakie kiedyś podjął sam Vitali Klitchko.

Brawo Arek - trzymamy kciuki!

Arkadiusz Wrzosek to 25-letni, perspektywiczny zawodnik walczący w wadze ciężkiej. Sporty walki trenuje od sześciu lat, ale jego kariera mogła potoczyć się inaczej. Pierwszym kontaktem ze sportem była piłka nożna na Agrykoli.

Mierzący ponad dwa metry Arkadiusz to mistrz Europy, Mistrz Polski Muay Thai oraz mistrz wagi ciężkiej federacji Fight Exclusive Night oraz Granda PRO. Zdobywał także tytuły mistrza Polski Wushu i medale mistrzostw Polski w tajskim boksie.

W 2015 roku był pretendentem do pasa zawodowego mistrza Europy WKU. Po zwycięstwie nad Nikolajem Falinem w 19 edycji FEN (Fight Exclusive Night) został pierwszym mistrzem w K-1 w kategorii ciężkiej.


Arkadiusz Wrzosek

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.