Andrzej Fonfara. Back To The Game

Andrzej Fonfara. Back To The Game

Warsaw Boxing Night - pod taką nazwą odbędzie się długo wyczekiwana, pierwsza gala boksu zawodowego zorganizowana przez Warsaw Sports Group i Fonfara Promotions. Najważniejszym wydarzeniem w karcie walk będzie oczywiście powrót do Polski Andrzeja Fonfary.

16 czerwca, hala Torwar, Andrzej Fonfara Back To The Game! Musisz tam być!

Już tylko tydzień dzieli nas od poznania rywala, z którym zmierzy się w stolicy "Polski Książę". W sobotę, 21 kwietnia, nazwisko przeciwnika zostanie ogłoszone podczas gali Polsat Boxing Night w Częstochowie. Kilka dni wcześniej oficjalnie poinformujemy o sposobie dystrybucji wejściówek na wydarzenie, jakiego jeszcze w Warszawie nie było. Na powrót Fonfary do kraju polscy, a zwłaszcza warszawscy fani sportu, czekali aż 12 lat!

Walka Andrzeja Fonfary będzie zdecydowanie najważniejszym daniem wieczoru, ale na tym nie poprzestajemy! W programie znajdzie się pięć walk głównych, które na żywo będzie mogło obejrzeć 7 tysięcy kibiców i gości zgromadzonych na trybunach Torwaru.

"Liczę na wasze wsparcie i na to, że wypełnicie trybuny Torwaru po brzegi. Dla mnie to walka w wyjątkowym miejscu, przy wyjątkowej publiczności, na którą czekam z wielkimi emocjami. Do zobaczenia na Torwarze 16 czerwca. Tylko zwycięstwo! Pozdrawiam" - Andrzej Fonfara.

Andrzej Fonfara

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.