Piotr Kędzior - trener tenisa

Piotr Kędzior

Artykuł archiwalny

Licencjonowany trener tenisa, były zawodnik KT Ginter oraz AZS AWF Warszawa. Prowadzi treningi z zawodnikami oraz graczami klubowymi i amatorami.


Swoją przygodę z tenisem rozpocząłem w wieku 6 lat. Przeszedłem przez wszystkie szczeble tenisowego rozwoju, od zabaw na korcie, po grę zawodniczą. Szkoliłem się pod okiem doświadczonych trenerów klubu Górnej Spójni oraz KT Ginter, który reprezentowałem w turniejach i drużynówkach na terenie całej Polski w kategoriach U12 i U14. Swoje umiejętności doskonaliłem także podczas pobytu w czeskiej akademii TK Precolor Plus Přerov pod okiem takich trenerów jak Petr i Pavel Hutka oraz Marek Neruda. Od 16 roku życia grałem jako sparingpartner czołowych zawodników i zawodniczek z różnych kategorii wiekowych.

W klasie maturalnej ukończyłem kurs instruktora sportu - specjalizacja tenis. Chcąc się dokształcać w kierunku sportowym poszedłem na Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, którą reprezentowałem jako zawodnik sekcji tenisa AZS AWF Warszawa w Akademickich Mistrzostwach Polski. Swoją sportową wiedzę pogłębiam dodatkowo uczestnicząc w wykładach, szkoleniach i konferencjach prowadzonych przez najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. W zeszłym sezonie miałem przyjemność reprezentować stołeczny klub poza kortami tenisowymi, występując jako gość specjalny u Marka Wiernika w sportowej audycji w radiu RDC, gdzie wypowiadałem się na temat ostatnich sukcesów Polskich tenisistów oraz rozwoju Klubu Tenisowego Legii Warszawa.

Z Klubem Tenisowym Legia Warszawa związany jestem od 2014 roku, gdzie na co dzień szkolimy przyszłych mistrzów! Jako licencjonowany trener tenisa obecnie prowadzę zawodników klasyfikowanych na listach PZT w kategoriach U12, U14 i U16, którzy na swoich kontach posiadają liczne sukcesy.


Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.