Karolina Bukowska - trener tenisa

Karolina Bukowska

Artykuł archiwalny

Trener tenisa, była zawodniczka SKT Sanok. Pracuje zarówno z dziećmi i młodzieżą, jak również z dorosłymi.


Swoją przygodę z tenisem rozpoczęłam w wieku 7 lat, kiedy to tata zapisał mnie na pierwsze zajęcia, które odbywały się na sanockich kortach. Dzięki licznym wyjazdom na turnieje oraz setkom godzin przepracowanych na korcie zdobyłam cenne doświadczenie, które staram się wykorzystywać jak najlepiej w swojej pracy jako trener. Z Legią Warszawa związana jestem od dawna, więc tym bardziej jest mi miło, że mogłam dołączyć do kadry trenerskiej i to właśnie tutaj dalej się rozwijać.

Wielokrotnie reprezentowałam swój klub SKT Sanok podczas turniejów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zdobyłam kilkakrotnie mistrzostwo województwa podkarpackiego w singlu oraz deblu.

 


Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.