Warsaw Sports Group OPEN 2017

Konferencja prasowa

Konferencja prasowa

Klub Tenisowy Legia Warszawa oraz Warsaw Sports Group zapraszają na konferencję prasową poprzedzającą turniej ITF Womens Circuit - Warsaw Sport Group Open 2017 - Międzynarodowy turniej kobiecy z sumą nagród 25 tysięcy dolarów + H. który odbędzie się na on kortach Legii (ul. Myśliwiecka 4A) w dniach 20-25 czerwca 2017 roku.

Z dziennikarzami spotkają się prezes zarządu Warsaw Sports Group Artur Bochenek, dyrektor turnieju / prezes Klubu Tenisowego Legia Warszawa Jerzy Hertel. W trakcie tygodnia zmagań zawodniczek odbędą się między innymi mecze pokazowe, turniej biznesowy, ogólnopolski turniej WSG Tennis ‘10 Cup dla najmłodszych adeptów tenisa, wspaniała impreza w gronie zaproszonych gości.

- Z radością chciałbym poinformować, że wraz z grupą przyjaciół, ludzi zakochanych w sporcie i bezwzględnie jemu oddanych, postanowiliśmy rozpocząć budowę zawodowego turnieju tenisowego dla kobiet. Planując jego organizację założyliśmy, że będzie to inicjatywa rozpisana na wiele lat, odbywająca się cyklicznie, a jej pierwsza odsłona odbędzie się już w tym roku. W terminie od 17 czerwca w Warszawie na kortach Legii Warszawa będziemy mieli przyjemność gościć zawodniczki z całego świata, w tym kilka najlepszych Polek młodego pokolenia - zapowiada Artur Bochenek.

Udział potwierdziły m.in. trzy zawodniczki Legii Warszawa. Iga Świątek - czołowa rakieta młodego pokolenia, Stefania Rogozińska-Dzik oraz Anna Hertel.

Konferencja odbędzie się na stadionie Legii Warszawa (ul. Łazienkowska 3) w środę 7 czerwca o godz. 11:00. Dziennikarze wchodzą bramą nr 4 na podstawie ważnych legitymacji prasowych.

Zapraszamy!

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.