Warsaw Sports Group OPEN 2017

Artur Bochenek
Artur Bochenek

Komunikat Warsaw Sports Group

Z radością chciałbym poinformować, że wraz z grupą przyjaciół, ludzi zakochanych w sporcie i bezwzględnie jemu oddanych, postanowiliśmy rozpocząć budowę zawodowego turnieju tenisowego dla kobiet.

Planując jego organizację założyliśmy, że będzie to inicjatywa rozpisana na wiele lat, odbywająca się cyklicznie, a jej pierwsza odsłona odbędzie się już w tym roku. W terminie od 17 czerwca w Warszawie na kortach Legii Warszawa będziemy mieli przyjemność gościć zawodniczki z całego świata, w tym kilka najlepszych Polek młodego pokolenia.

Będzie to z pewnością niezapomniany tydzień pełen wrażeń sportowych, ale również z mnóstwem atrakcji dla kibiców, którymi planujemy uatrakcyjnić czas tenisowego święta. W trakcie tygodnia zmagań zawodniczek odbędą się między innymi mecze pokazowe, turniej biznesowy, ogólnopolski turniej Tenis 10 dla najmłodszych adeptów tenisa, wspaniała impreza w gronie zaproszonych gości oraz wiele innych, które pozostawię jako niespodziankę.

Wszystkich tych, którzy chcieliby nam pomóc i włączyć się w budowę turnieju, który na mapie sportowych imprez będzie odgrywał znaczącą rolę serdecznie zapraszam do współpracy. Kibiców już dzisiaj namawiam do zaplanowania sobie tych kilku dni w taki sposób, abyśmy mogli spotkać się na kortach Legii Warszawa i wspólnie wspierać najlepsze zawodniczki.

Artur Bochenek
Prezes Zarządu Warsaw Sports Group


Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.