Komunikat Warsaw Sports Group

Komunikat Warsaw Sports Group

Z radością chciałbym poinformować, że wraz z grupą przyjaciół, ludzi zakochanych w sporcie i bezwzględnie jemu oddanych, postanowiliśmy rozpocząć budowę zawodowego turnieju tenisowego dla kobiet.

Planując jego organizację założyliśmy, że będzie to inicjatywa rozpisana na wiele lat, odbywająca się cyklicznie, a jej pierwsza odsłona odbędzie się już w tym roku. W terminie od 17 czerwca w Warszawie na kortach Legii Warszawa będziemy mieli przyjemność gościć zawodniczki z całego świata, w tym kilka najlepszych Polek młodego pokolenia.

Będzie to z pewnością niezapomniany tydzień pełen wrażeń sportowych, ale również z mnóstwem atrakcji dla kibiców, którymi planujemy uatrakcyjnić czas tenisowego święta. W trakcie tygodnia zmagań zawodniczek odbędą się między innymi mecze pokazowe, turniej biznesowy, ogólnopolski turniej Tenis 10 dla najmłodszych adeptów tenisa, wspaniała impreza w gronie zaproszonych gości oraz wiele innych, które pozostawię jako niespodziankę.

Wszystkich tych, którzy chcieliby nam pomóc i włączyć się w budowę turnieju, który na mapie sportowych imprez będzie odgrywał znaczącą rolę serdecznie zapraszam do współpracy. Kibiców już dzisiaj namawiam do zaplanowania sobie tych kilku dni w taki sposób, abyśmy mogli spotkać się na kortach Legii Warszawa i wspólnie wspierać najlepsze zawodniczki.

Artur Bochenek
Prezes Zarządu Warsaw Sports Group© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.