Archiwum Sekcji Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Janek Nowacki na podium w Memoriale Kaczyńskich

Janek Nowacki na podium w Memoriale Kaczyńskich

Na korty Legii przy ul. Myśliwieckiej 4a wróciła sportowa rywalizacja, a co za nią idzie - sukcesy naszych zawodników.  Jan Nowacki bardzo dobrze zaprezentował się podczas Memoriału Marii i Lecha Kaczyńskich, który został rozegrany w dniach 15-19 czerwca.

Legionista, startujący w kategorii U-12, zajął miejsce na podium w turnieju singlowym.

W Memoriale M. i L. Kaczyńskich (OTK SS), organizowanym przez Polski Związek Tenisowy przy współpracy z Warsaw Sports Group, wzięła udział niemal setka dzieci z całej Polski. W tej grupie nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji legionistów - w Warszawie zobaczyliśmy: Polę Wylęgę, Matyldę Kruppik, Ninę Chaczbabian, Janka Nowackiego, Vincenta Fletchera i Filipa Kiryłło.

Najlepiej poszło Jankowi, który zajął trzecie miejsce w turnieju singlowym. W półfinale legionista musiał co prawda uznać wyższość turniejowej „jedynki”, Alana Ważnego (1:6, 2:6), ale wcześniej radził sobie znakomicie. Reprezentant Polski do lat 12 pokonał kolejno 6:0, 6:0 Joachima Szamborskiego; 6:2, 2:6, 10:8 Mateusza Mitonia i 2:6, 6:3, 10:7 Filipa Kosińskiego. Warto podkreślić, że z Jankiem pracują trenerzy Marcin Bieniek i Cyril Kalis. Gratulacje dla całego zespołu, największe oczywiście dla samego zawodnika.

Wszystkim legionistom dziękujemy za godne reprezentowanie naszych barw. Powodzenia w kolejnych turniejach!

Sprawdź wyniki turnieju OTK SS na stronie PZT

 

Memoriał Marii i Lecha Kaczyńskich

 

Memoriał Marii i Lecha Kaczyńskich

 

Memoriał Marii i Lecha Kaczyńskich

 

Memoriał Marii i Lecha Kaczyńskich

 

Memoriał Marii i Lecha Kaczyńskich

 

Memoriał Marii i Lecha Kaczyńskich

 

Zdjęcia: Polski Związek Tenisa, sekcja tenisa Legii Warszawa

 

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.