Archiwum Sekcji Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Fletcher i Czapiewski najlepsi w deblu

Fletcher i Czapiewski najlepsi w deblu

Vincent Fletcher i Julian Czapiewski wygrali turniej deblowy WTK Skrzaty U-12 rozgrywany na kortach ATZ TenisPoint Warszawa. Na podium dwukrotnie stanęła także Gabriela Leśnodorska, która zajęła trzecie miejsce w singlu i deblu na turnieju młodziczek WTK Winter Break Cup.

Gaba pokonała 6:2, 6:1 Emilię Pecurę, a w ćwierćfinale stanęła oko w oko z inną legionistką, Nikolą Muchą. W trakcie meczu Nikola doznała kontuzji i musiała wycofać się z turnieju, natomiast Gaba przegrała w półfinale turnieju z rozstawioną z numerem 1 Mariką Caruk 1:6, 3:6. Dodatkowo Gabriela i Nikola utworzyły parę deblową, docierając do półfinału zawodów.

Udany dla legionistów był turniej WTK Skrzaty U-12 rozgrywany na kortach ATZ TenisPoint Warszawa. Vincent Fletcher i Julek Czapiewski zajęli pierwsze miejsce w deblu, Vincent był trzeci w zawodach singlowych, a Julek dotarł do ćwierćfinału singlowego turnieju. W rywalizacji w TenisPoint wzięły udział także Mariya Ryabtseva i debiutująca w barwach Legii Karolina Łoboda. Dla obu dziewczyn to pierwsze podczas nauki gry w tenisa turniejowe występy, a co za tym doskonała okazja, by przyzwyczaić się do stresu towarzyszącego rywalizacji na korcie. Z każdym występem będzie lepiej, trzymamy kciuki!

W rozgrywkach Tennis 10 w Puszczykowie udział wzięła Pola Zawiślańska, wygrywając trzy z czterech spotkań. Na pierwszej rundzie rywalizację w turnieju WTK U-14 na kortach KT Break Warszawa zakończyli Janek Czmuda i Melania Rybarkiewicz.

 

Wszystkim legionistom dziękujemy za godne reprezentowanie naszego klubu.

Powodzenia na kolejnych turniejach!

 

Jan Czmuda 

 

 

 

 

 

  

 

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.