Archiwum Sekcji Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Daniel Michalski

Daniel Michalski. Dziękujemy!

Po sześciu latach obfitującej w sukcesy współpracy, Daniel Michalski zmienia klub. Zawodnikowi, który do Legii przyszedł jako 11-latek, i którego z powodzeniem przeprowadziliśmy przez wszystkie szczeble szkolenia, dziękujemy za wspólnie spędzone lata i życzymy powodzenia!

Czas, który Daniel spędził w Sekcji Tenisa Legii Warszawa, był bardzo owocny. Jesteśmy dumni, że wprowadziliśmy w pełni ukształtowanego zawodnika do rywalizacji seniorskiej, pracując z nim od najmłodszych kategorii wiekowych. W trakcie naszej współpracy Daniel odniósł wiele sukcesów, godnie reprezentował Legię i Polskę na arenie międzynarodowej. W minionym roku, wraz z Igą Świątek, reprezentował nasz kraj na Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich. Grając w barwach Legii Daniel sięgał po mistrzostwa Polski indywidualnie i drużynowo, wygrywał wiele turniejów, grał z orzełkiem na piersi w drużynowych mistrzostwach Europy, zaliczył zwycięski debiut w Pucharze Davisa.

Zawodnikowi dziękujemy za godne reprezentowanie barw Legii Warszawa, a w dalszej karierze życzymy co najmniej takich sukcesów, jakie mogliśmy wspólnie przeżywać w ciągu ostatnich sześciu lat. Powodzenia, Daniel!

 

photo: Arata Yamaoka - photographer friend of the Warsaw Sports Group

 

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.