Sekcja Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Daniel Michalski. Dziękujemy!

Daniel Michalski. Dziękujemy!

Po sześciu latach obfitującej w sukcesy współpracy, Daniel Michalski zmienia klub. Zawodnikowi, który do Legii przyszedł jako 11-latek, i którego z powodzeniem przeprowadziliśmy przez wszystkie szczeble szkolenia, dziękujemy za wspólnie spędzone lata i życzymy powodzenia!

Czas, który Daniel spędził w Sekcji Tenisa Legii Warszawa, był bardzo owocny. Jesteśmy dumni, że wprowadziliśmy w pełni ukształtowanego zawodnika do rywalizacji seniorskiej, pracując z nim od najmłodszych kategorii wiekowych. W trakcie naszej współpracy Daniel odniósł wiele sukcesów, godnie reprezentował Legię i Polskę na arenie międzynarodowej. W minionym roku, wraz z Igą Świątek, reprezentował nasz kraj na Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich. Grając w barwach Legii Daniel sięgał po mistrzostwa Polski indywidualnie i drużynowo, wygrywał wiele turniejów, grał z orzełkiem na piersi w drużynowych mistrzostwach Europy, zaliczył zwycięski debiut w Pucharze Davisa.

Zawodnikowi dziękujemy za godne reprezentowanie barw Legii Warszawa, a w dalszej karierze życzymy co najmniej takich sukcesów, jakie mogliśmy wspólnie przeżywać w ciągu ostatnich sześciu lat. Powodzenia, Daniel!

 

photo: Arata Yamaoka - photographer friend of the Warsaw Sports Group

 


© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.