Archiwum Sekcji Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Legionistka najlepsza w Radomiu

Pola Zawiślańska najlepsza w Radomiu

Młoda legionistka Pola Zawiślańska świetnie spisała się podczas turnieju AG Tenis Chorzowska, który został rozegrany w Radomiu. Mimo dużej konkurencji Pola zajęła pierwsze miejsce!

Radomski turniej, rozgrywany w kategorii mieszanej, stał na wysokim poziomie. Wzięły w nim udział tylko dwie dziewczynki, które rywalizowały z 11 chłopcami. Pola Zawiślańska pokazała jednak ogromną siłę i charakter, świetnie radząc sobie już w fazie grupowej. Legionistka awansowała do fazy pucharowej z drugiego miejsca.

System turniejowy przewidywał grę "na krzyż", więc w półfinale Pola zmierzyła się z chłopcem - zwycięzcą swojej grupy. Nasza zawodniczka pewnie pokonała konkurenta i mogła już myśleć o finałowym występie. Ten okazał się zwieńczeniem dobrej formy Poli, która pokonała kolegę z Radomia 4:0.

Trenerem Poli Zawiślańskiej jest Bartłomiej Otłowski.

Gratulacje!

Pola Zawiślańska - Legia Warszawa

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.