Archiwum Sekcji Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Złoto Poli Zawiślańskiej

Złoto Poli Zawiślańskiej

Pola Zawiślanska (Legia Warszawa) kolejny raz pokazuje bardzo dobrą formę, wygrywając turniej z cyklu Tenis10 w kategorii czerwonej dziewczynek na kortach Matchpoint w Żyrardowie. Legionistka pokonała wszystkie przeciwniczki, nie dając szans ugrać więcej niż 4 punkty w każdym z meczów.

Cały turniej Pola rozegrała błyskawicznie. Wraz ze swoim trenerem prowadzącym Bartłomiejem Otłowskim, planują rozpocząć cykl turniejów w wyższej kategorii wiekowej (pomarańczowej), ponieważ już od dłuższego czasu Pola systematycznie trenuje w grupie pomarańczowej i z miesiąca na miesiąc osiąga coraz lepsze wyniki. Jest to zasługa ciężkich treningów oraz determinacji całego teamu. Nadchodzący sezon na kortach otwartych na pewno przyniesie zawodniczce naszego klubu wiele nowych wyzwań.

 

Pola Zawiślanska - Legia Warszawa

 

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.