Archiwum Sekcji Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Ada Piestrzyńska

Dobry początek roku Ady Piestrzyńskiej

Nasza zawodniczka Ada Piestrzyńska bardzo dobrze rozpoczęła rok 2018. Treningi pod czujnym okiem trenera Piotra Sierzputowskiego przynoszą coraz lepsze rezultaty i pełni optymizmu patrzymy w przyszłość. Wyniki Ady mobilizują nas wszystkich do jeszcze cięższej pracy.

Po dobrym występie w czeskich Milovicach – 18 th Tennisline Cup w kategorii U16 - skoczyła w rankingu Tennis Europe i obecnie zajmuje 10 miejsce. Turniej był jednym z trudniejszych w jej karierze, dużo ciężkich i długich meczów, mocne przeciwniczki. W grze podwójnej udało jej się dojść do półfinału. 

W poprzednim tygodniu legionistka przeszła 1 rundę eliminacji w turnieju z cyklu ITF Junior Series - Warsaw Cup. Zacięty mecz z Laurą Duhl skończył się wynikiem 7-6(5) 3-6 6-4 dla Ady. W drugiej rundzie trafiła na rozstawioną z nr 4 mocną Brytyjkę Grace Emma Eland. Po ciężkim trzysetowym meczu uległa 6/41/65/7. Przed nią kolejne mecze w kategorii U18.  

Trzymamy kciuki za kolejne udane mecze i turnieje. Wszyscy kibicujmy Adzie! 

 

Ada Piestrzyńska - ranking

 

Ada Piestrzyńska - Legia Warszawa

 

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.