Sekcja Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Pierwsze turniejowe zwycięstwo Poli Zawiślańskiej

Pierwsze turniejowe zwycięstwo Poli Zawiślańskiej

Niezwykle udanym weekendem może pochwalić się młoda i utalentowana zawodniczka Akademii Tenisowej Legii Warszawa Pola Zawiślańska, która osiągnęła pierwsze zwycięstwo w swojej tenisowej karierze. Pola, to podopieczna trenera Bartłomieja Otłowskiego.

Niezwykle udanym weekendem może pochwalić się młoda i utalentowana zawodniczka Akademii Tenisowej Legii Warszawa Pola Zawiślańska, która osiągnęła pierwsze zwycięstwo w swojej tenisowej karierze.

Pola, to podopieczna trenera Bartłomieja Otłowskiego. Ma zaledwie 7 lat, a już odnosi wielkie sukcesy na korcie. W sobotę 2 grudnia, podczas turnieju Tenis10, organizowanego przez Tenis Kozerki, zawodniczka Legii zdobyła 3 miejsce, grając niesamowity tenis ze starszymi od siebie chłopcami, jako jedyna dziewczynka w turnieju.

Następnego dnia, w niedzielę osiągnęła swoje pierwsze i na pewno nie ostatnie zwycięstwo w turnieju organizowanym na kortach klubu Tie Break w Warszawie. Pola zajęła pierwsze miejsce, pokonując prawie wszystkie dziewczynki w grupie czerwonej. Emocje jakie towarzyszyły Poli podczas meczów nie pozwoliły uniknąć kilku błędów, jednak determinacja oraz duch walki młodej legionistki doprowadziły ją do pewnego zwycięstwa.

Pola, jako jedna z najmłodszych zawodniczek tenisowej Legii, w ostatnim czasie poczyniła bardzo duże postępy na korcie. Wraz z trenerem Bartłomiejem Otłowskim ciężko pracują, trenując już na całym korcie, ponieważ nowy rok chcą rozpocząć od startu w turniejach na piłkę pomarańczową. Na pewno jeszcze nie raz usłyszymy o młodym talencie, jakim jest Pola Zawiślańska oraz o jej turniejowych zwycięstwach.

 

zawodniczka Akademii Tenisowej Legii Warszawa Pola Zawiślańska

Na zdjęciu: Pola Zawiślańska i trener Bartłomiej Otłowski 

 


© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.