Archiwum Sekcji Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

turniejowe zwycięstwo Poli Zawiślańskiej

Pierwsze turniejowe zwycięstwo Poli Zawiślańskiej

Niezwykle udanym weekendem może pochwalić się młoda i utalentowana zawodniczka Akademii Tenisowej Legii Warszawa Pola Zawiślańska, która osiągnęła pierwsze zwycięstwo w swojej tenisowej karierze. Pola, to podopieczna trenera Bartłomieja Otłowskiego.

Niezwykle udanym weekendem może pochwalić się młoda i utalentowana zawodniczka Akademii Tenisowej Legii Warszawa Pola Zawiślańska, która osiągnęła pierwsze zwycięstwo w swojej tenisowej karierze.

Pola, to podopieczna trenera Bartłomieja Otłowskiego. Ma zaledwie 7 lat, a już odnosi wielkie sukcesy na korcie. W sobotę 2 grudnia, podczas turnieju Tenis10, organizowanego przez Tenis Kozerki, zawodniczka Legii zdobyła 3 miejsce, grając niesamowity tenis ze starszymi od siebie chłopcami, jako jedyna dziewczynka w turnieju.

Następnego dnia, w niedzielę osiągnęła swoje pierwsze i na pewno nie ostatnie zwycięstwo w turnieju organizowanym na kortach klubu Tie Break w Warszawie. Pola zajęła pierwsze miejsce, pokonując prawie wszystkie dziewczynki w grupie czerwonej. Emocje jakie towarzyszyły Poli podczas meczów nie pozwoliły uniknąć kilku błędów, jednak determinacja oraz duch walki młodej legionistki doprowadziły ją do pewnego zwycięstwa.

Pola, jako jedna z najmłodszych zawodniczek tenisowej Legii, w ostatnim czasie poczyniła bardzo duże postępy na korcie. Wraz z trenerem Bartłomiejem Otłowskim ciężko pracują, trenując już na całym korcie, ponieważ nowy rok chcą rozpocząć od startu w turniejach na piłkę pomarańczową. Na pewno jeszcze nie raz usłyszymy o młodym talencie, jakim jest Pola Zawiślańska oraz o jej turniejowych zwycięstwach.

 

zawodniczka Akademii Tenisowej Legii Warszawa Pola Zawiślańska

Na zdjęciu: Pola Zawiślańska i trener Bartłomiej Otłowski 

 

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.