Warsaw Tennis Team Promotion

Artykuły archiwalne z lat 2012-2015

Team WTTP prawie w komplecie

Podopieczni fundacji Warsaw Tennis Team Promotion wracają do zdrowia po kontuzjach. Po rocznej przerwie w treningach na kort powrócił Kacper Żuk, w najbliższy weekend w eliminacjach do turnieju ITF Tennis Junior Magnolia Cup zagra Alicja Sierzputowska, a Ania Hertel powinna wrócić do pełnego treningu za około 2-3 tygodnie.


Kacper Żuk

Na tę chwilę czekali wszyscy sympatycy tenisowej Legii. Już nie tylko Daniel Michalski, lecz także Kacper Żuk wkroczył do walki o trofea po wielu miesiącach uporczywej kontuzji. Obaj reprezentanci Legii wystąpili w mistrzostwach Polski w Toruniu i spotkali się w półfinale imprezy. W planach mają także występ w turnieju międzynarodowym Magnolia Cup 2015.


Alicja Sierzputowska

W eliminacjach do tego samego turnieju wystąpi Alicja Sierzputowska. Ala przez 10 tygodni przechodziła rehabilitację po operacji więzadeł stawu skokowego, niedawno wróciła do treningów, a teraz jest gotowa na kolejne wyzwania! Na początek wystąpi we wspomnianym ITF Tennis Juniors w Szczecinie. Turniej odbędzie się już w najbliższy weekend. - To będzie jeden z turniejów testowych, chcemy sprawdzić na jakim etapie przygotowań do sezonu letniego jesteśmy - wyjaśnia trener Alicji, Piotr Sierzputowski. - Bardzo się cieszę na ten wyjazd, przez całą przerwę nie mogłam się już doczekać. Na razie nie oczekuję od siebie wiele - chcę po prostu pojechać i zobaczyć, jak grają inni. Zagram na tyle, na ile w tej chwili mogę - dodaje sama zawodniczka KT Legia Warszawa.


Ania Hertel

Do pełnej dyspozycji dochodzi jeszcze jedna zawodniczka Warsaw Tennis Team Promotion, legionistka Ania Hertel. Ania potrzebuje jeszcze 2-3 tygodni rehabilitacji i przygotowania ogólnorozwojowego, ale wszystko wskazuje na to, że w lutym wróci na kort. Czuje się świetnie i prawdopodobnie w kwietniu zagra w pierwszym po urazie turnieju.


© 2023 Warsaw Sports Group. All Rights Reserved.