Warsaw Tennis Team Promotion

Artykuły archiwalne z lat 2012-2015

Ania Hertel triumfuje w Islandii

W pierwszych dniach czerwca Ania Hertel, tenisistka Warsaw Tennis Team Promotion, pojechała walczyć o kolejne punkty do rankingu Tennis Europe. Tym razem był to turniej tenisowy w stolicy Islandii w kategorii wiekowej do lat 16 - The Reykjavik Open 2014.

Ania jako turniejowa jedynka rozpoczęła turniej od drugiej rundy. Pierwszy set rozpoczął się niestety nie po myśli naszej zawodniczki, przegrała go 5:7. W drugim i trzecim secie Ania, znana z walecznego nastawienia, nie dała szans swojej przeciwniczce Hannie Kaliaste i pokonała ją 6:0 6:0. Taki przebieg wydarzeń dodał jej skrzydeł i w półfinale bez większych problemów wygrała z turniejową czwórką, Rosjanką Anną Tselykovskayą 6:2 6:2. W finale spotkała się z zawodniczką Estonii Maileen Nuudi, którą ostatecznie pokonała 6:3 6:7(2) 6:4 i stanęła na najwyższym stopniu podium.

W grze podwójnej Ania, grając w parze z Gabrysią Końską, doszła do finału, zajmując ostatecznie drugie miejsce.

Gratulujemy i cieszymy się ze zwycięstwa Ani w turnieju singlowym i drugiego miejsca w grze podwójnej.
Jesteśmy dumni, że znów godnie i z klasą reprezentowała Polskę, Legię Warszawa i Warsaw Tennis Team Promotion.

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.