Paula Kania w finale turnieju w Egipcie

Paula Kania w finale turnieju w Egipcie

Paula Kania bardzo dobrze spisała się w turnieju ITF World Tennis Tour W60 w Kairze. Zawodniczka #teamWSG, grając w parze z Anastazją Szoszyną, dotarła do finału, w którym polsko-ukraińska para przegrała z Martą Kostiuk i Kamillą Rachimową 3-6, 6-2, 6-10.

Kania i Szoszyna po raz drugi w tym roku stworzyły parę deblową - wcześniej dotarły razem do półfinału turnieju W100, również w Egipcie.

Podczas ZED Open Women’s Tennis 60k na kortach twardych Kania i Szoszyna pokonały Hiszpankę Alionę Bolsovą i Chorwatkę Terezę Mrdezę 2-6, 6-4, 10-6; walkowerem Gruzinkę Jekaterinę Gorgodze i Rosjankę Victorię Kan 6-0, 6-0, a w półfinale wyeliminowały rozstawioną z numerem 1 parę Irina Maria Bara (Rumunia) / Lesley Pattinama Kerkhove 7-6, 6-3. W finale lepsze okazały się wspomniane już Kostiuk (Ukraina) i Rachimowa (Rosja).

- Zawsze jest apetyt na większe trofeum, ale i tak jestem z nas dumna - powiedziała po meczu finałowym Paula, którą teraz czeka wyprawa do RPA. Trzymamy kciuki za kolejne wygrane!

Paula Kania ITF W60 Kair


PARTNERZY
ForBetStrefa TenisaGarminWebreklamaHutnikMessentialLFCEnelsportProstejov
Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.