Aktualności WSG

Paula Kania w finale turnieju w Egipcie

Paula Kania w finale turnieju w Egipcie

Paula Kania bardzo dobrze spisała się w turnieju ITF World Tennis Tour W60 w Kairze. Zawodniczka #teamWSG, grając w parze z Anastazją Szoszyną, dotarła do finału, w którym polsko-ukraińska para przegrała z Martą Kostiuk i Kamillą Rachimową 3-6, 6-2, 6-10.

Kania i Szoszyna po raz drugi w tym roku stworzyły parę deblową - wcześniej dotarły razem do półfinału turnieju W100, również w Egipcie.

Podczas ZED Open Women’s Tennis 60k na kortach twardych Kania i Szoszyna pokonały Hiszpankę Alionę Bolsovą i Chorwatkę Terezę Mrdezę 2-6, 6-4, 10-6; walkowerem Gruzinkę Jekaterinę Gorgodze i Rosjankę Victorię Kan 6-0, 6-0, a w półfinale wyeliminowały rozstawioną z numerem 1 parę Irina Maria Bara (Rumunia) / Lesley Pattinama Kerkhove 7-6, 6-3. W finale lepsze okazały się wspomniane już Kostiuk (Ukraina) i Rachimowa (Rosja).

- Zawsze jest apetyt na większe trofeum, ale i tak jestem z nas dumna - powiedziała po meczu finałowym Paula, którą teraz czeka wyprawa do RPA. Trzymamy kciuki za kolejne wygrane!

Paula Kania ITF W60 Kair

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.