Aktualności WSG

centrum treningowo-szkoleniowe WSG Academy

Otwieramy centrum treningowo-szkoleniowe WSG Academy

Już 1 października dotychczasowy klub tenisowy Yankee Sport Club zmieni się w Centrum Treningowo-Szkoleniowe WSG Academy! Miło nam poinformować, że z myślą o naszych zawodnikach i klientach pozyskaliśmy obiekt klubu tenisowego w Jankach.

Naszym zamierzeniem jest zbudować tam kompletną bazę szkoleniową dla WSG Academy, w tym dla najlepszych zawodników teamu WSG. Tworzona przez nas baza będzie również dostępna dla zawodników z całej Polski, dla których przewidujemy szeroką ofertę konsultacji i treningów wraz z możliwością zakwaterowania.

Regularnie rozwijamy nasze struktury, ofertę i bazę szkoleniową, a pozyskanie ośrodka tenisowego w Jankach koło Warszawy to kolejny krok w stronę budowy silnej i nowoczesnej organizacji.

- Lokalizacja jest świetna jeśli chodzi o dojazd z różnych stron kraju, dlatego mamy nadzieję, że wkrótce będziemy gościć u nas zawodników i trenerów z różnych regionów Polski. Na miejscu będzie można skorzystać z szerokiej oferty konsultacji przygotowanych przez specjalistów WSG Academy oraz z możliwości zakwaterowania w zaadaptowanym specjalnie na te potrzeby domu. Chcemy, aby zawodnicy korzystający z naszej oferty, mogli w jednym miejscu trenować, rozgrywać sparingi, odbywać konsultacje i móc w stu procentach skoncentrować się na wytyczonych celach - mówi prezes WSG Artur Bochenek.

- Obiekt jest kameralny, co sprzyja sportowemu rozwojowi. Z czasem będziemy się starali ściągać na konsultacje i treningi zaprzyjaźnionych z nami zagranicznych trenerów - dodaje Bochenek.

- Stuprocentowe skupienie się na pracy, które zapewnia samowystarczalne centrum treningowo-szkoleniowe WSG Academy w Jankach, daje możliwość w pełni zmaksymalizowania potencjału naszych zawodników. Prowadzona przeze mnie motoryka wpleciona w treningi tenisowe i możliwość stałego monitorowania naszych zawodników czynią centrum treningowe WSG Academy obiektem, gdzie każdy profesjonalny zawodnik będzie chciał trenować - nie ma wątpliwości Paweł Choduń, koordynator projektu WSG Academy (przygotowanie motoryczne).

- W ramach kompleksowego podejścia do rozwoju w aktywności fizycznej proponujemy także oczywiście wsparcie w zakresie przygotowania mentalnego. Dzięki dostępnej infrastrukturze w jednym miejscu prowadzić będziemy zarówno zajęcia warsztatowe, konsultacje indywidualne, jak i pracę na korcie. Rozpoczęcie działalności w ramach centrum szkoleniowo-treningowego WSG Academy pozwala nam na jeszcze bardziej skuteczne realizowanie idei WSG Academy. W jednej przestrzeni jesteśmy w stanie skupić ekspertów z różnych dziedzin kluczowych współcześnie dla kompleksowego i systematycznego rozwoju zawodników. Dzięki temu proces szkoleniowy staje się jeszcze bardziej efektywny - mówi Daria Abramowicz koordynująca projekt WSG Academy w dziedzinie psychologii sportu.

Ośrodek treningowo-szkoleniowy WSG Academy znajduje się w Jankach bezpośrednio przy Al. Krakowskiej (vis-à-vis CH Janki). Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej nowej bazy, która bez wątpienia spełni wymagania zarówno zawodników profesjonalnych, jak i klientów komercyjnych.

Centrum Treningowo-Szkoleniowe WSG ACADEMY

Al. Krakowska 16
Janki k./Warszawy
05-090 Janki-Raszyn
(dawniej Yankee Sport Club)

 

KONTAKT

tel. +48 798-001-228
tel. (0-22) 797-46-17

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.