Aktualności WSG

Głosuj na sportowców WSG

Głosuj na sportowców WSG

Trwa XIX Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Warszawy 2018 roku. W konkursie Miasta Stołecznego Warszawa można zagłosować także na sportowców związanych z Warsaw Sports Group i wydarzenia, które zorganizowaliśmy w minionym roku. Serdecznie Was do tego zachęcamy!

Kibice, w głosowaniu internetowym, wyłonią zwycięzców w trzech kategoriach: Najpopularniejszy Sportowiec Roku, Sportowa Impreza Roku i Najpopularniejsza Sportowa Drużyna Klubowa Roku. W dwóch pierwszych znajdziecie zawodniczki związane z WSG i zorganizowane przez nas w 2018 roku imprezy!


XIX PLEBISCYT NA NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW WARSZAWY 2018 - ODDAJ GŁOS


NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC ROKU

Wśród nominowanych do tej nagrody znalazła się tenisistka Iga Świątek, której karierę prowadzimy. Miniony rok bez wątpienia należał do Igi, która w singlu wygrała juniorski Wimbledon, a w deblu sięgnęła po zwycięstwo w juniorskim French Open (w parze z Caty McNally) oraz złoty medal Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich (w parze z Kają Juvan). Iga zaczęła właśnie swój pierwszy w pełni seniorski sezon, ciesząc nas swoją grą w Australian Open. Dla tej dziewczyny bez wątpienia warto zarywać noce, do czego zachęcamy Was równie mocno, jak do oddania głosu na 17-letnią zawodniczkę Legii Warszawa.

W gronie kandydatek do zwycięstwa znalazła się także współpracująca z nami wioślarka Weronika Deresz, która - w parze z Joanną Dorociak - zdobyła wicemistrzostwo Europy podczas mistrzostw Starego Kontynentu w Glasgow w kategorii dwójek podwójnych wagi lekkiej. Jeśli kochacie sporty wodne, Wasz głos powinien powędrować właśnie do Weroniki.

SPORTOWA IMPREZA ROKU

Warsaw Sports Group Open to sztandarowa impreza organizowana przez naszą agencję. W 2018 roku stolica po raz kolejny mogła cieszyć się z tenisowego turnieju dla kobiet. Na kortach Warszawianki nie brakowało emocji. Do półfinałów dotarły dwie polskie zawodniczki - Maja Chwalińska i Katarzyna Kawa. Turniej wygrała Olga Janczuk z Ukrainy, pokonując w finale Argentynkę Victorię Bosio. Możemy Was zapewnić, że zrobimy wszystko, aby z roku na rok ranga WSG Open rosła. Wasz głos również może nam pomóc.

WSG Open 2018 nie był jedynym eventem, jaki zorganizowaliśmy. Głośno było także o Warsaw Boxing Night - gali boksu, która w czerwcu odbyła się na Torwarze. W walce wieczoru wspierany przez nas Andrzej Fonfara pokonał Ismaila Sillakha, a w trakcie gali nagrodziliśmy osoby, które przez lata dbały o potęgę stołecznego pięściarstwa.


XIX PLEBISCYT NA NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW WARSZAWY 2018 - ODDAJ GŁOS


JAK ZAGŁOSOWAĆ?

  • wystarczy wejść na stronę Plebiscytu i oddać głos na swoich faworytów i ulubieńców
  • głosowanie będzie trwało w dniach 17 stycznia (od godz. 14:00) - 10 lutego (do godz. 23:59)
  • wśród osób, które oddadzą ważny głos, zostaną rozlosowane nagrody

Zapraszamy do oddawania głosów i dziękujemy za wsparcie!


Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.