Aktualności WSG

WSG wspiera akcję "Wszyscy Do Wioseł"

WSG wspiera akcję "Wszyscy Do Wioseł"

Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że jako Warsaw Sports Group mogliśmy wziąć udział w akcji "Wszyscy do Wioseł 2018 - Pomoc płynie do hospicjum". Dzięki akcji charytatywnej zorganizowanej przez Fundację Legii mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do zbiórki pieniędzy na zakup sprzętu medycznego dla hospicjum onkologicznego na warszawskim Ursynowie.

W naszej ekipie, wiosłującej na ergometrach, znalazła się sama Weronika Deresz mająca na koncie mistrzostwo świata w wioślarstwie. Przy takim wsparciu musiało pójść wyśmienicie. Podczas całej akcji wszystkie startujące załogi przepłynęły prawie 1100 kilometrów, dzięki czemu na konto hospicjum powędruje prawie 125 tysięcy złotych.

Warsaw Sports Group: 3032 m (przepłynięte jako czwórka)

  • Weronika Deresz - 3065 m (wynik indywidualny)
  • Marcin Bieniek - 2985 m (wynik indywidualny)
  • Tomasz Moczek - 2948 m (wynik indywidualny)
  • Filip Bogacki - 3129 m (wynik indywidualny)

Do zobaczenia za rok!


Wszyscy do wioseł


Wszyscy do wioseł


Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.