Warsaw Boxing Night

Warsaw Boxing Night - zaczynamy o 17:00

Już w sobotę będziemy świadkami benefisu warszawskiego boksu. Na Gali Warsaw Boxing Night zobaczymy najlepiej zapowiadających się pięściarzy ze stolicy i okolic, a walką wieczoru będzie oczywiście starcie Andrzeja Fonfary z Ismailem Sillakhiem. Podczas WBN "Polski Książę" po raz pierwszy wystąpi na ringu w wadze cruiser. Bramy Torwaru będą otwarte od godziny 18:00, wcześniej przed halą odbędzie się koncert Karat Napalm Grupa.

Przed rozpoczęciem gali zapraszamy wszystkich na koncert, który odbędzie się o godzinie 17:00 - przed wejściem do hali Torwar muzyczne wsparcie Andrzejowi Fonfarze i pozostałym pięściarzom walczącym na Warsaw Boxing Night zapewnią Karat NM, Kritaczi, Rest Dixon37 i Kamil Nastyk. Na gramofonach DJ CH.

Po takiej rozgrzewce będzie już można zająć miejsca na widowni - bramy zostaną otwarte o godz. 18:00.

Na pierwszy ogień pójdą walki w boksie olimpijskim. Kilka minut po 19:00 jako pierwsi do ringu wejdą Oskar Biesiadecki i Jakub Bujała. Po nich widowni zaprezentują się Kacper Łaszczyk w starciu z Andreyem Romanyshynem i Karolina Koszewska, która zmierzy się z Natalią Marczykowską.

Walki w boksie zawodowym zaczną się godzinę później, od 20:15 aż do głównego punktu wieczoru, którym jest pojedynek Andrzeja Fonfary z Ismailem Sillakhiem. Planowane jest również uhonorowanie byłych pięściarzy, którzy mieli istotny wpływ na rozwój stołecznego boksu, przed laty osiągając sukcesy w tej dyscyplinie. Walka główna odbędzie się około godziny 23:00.


Serdecznie zapraszamy na Torwar! W sobotę kasy Legii będą czynne w godzinach 10:00-18:00. Bilety będzie można nabyć przed galą także w kasach Torwaru.


WARSAW BOXING NIGHT - ROZKŁAD JAZDY:

17:00 - koncert Karat Napalm Grupa

18:00 - otwarcie bram Torwaru

19:00 - 20:00 - walki w boksie olimpijskim
Jakub Bujała vs. Oskar Biesiadecki
Kacper Łaszczyk vs. Andrey Romanyshyn
Karolina Koszewska vs. Natalia Marczykowska

20:00 - 23:00 - walki w boksie zawodowym
Paweł Rumiński vs. Grzegorz Niedźwiedzki
Arkadiusz Wrzosek vs. Said „Lennox” Kasongo
Michał Olaś vs. Ramazi Gogichashvili
Michał Cieślak vs. Dusan Krstin

Około 23:00 - walka wieczoru
Andrzej Fonfara vs. Ismail SillakhDotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.