Archiwum Sekcji Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Sekcja Tenisa Legii Warszawa

Byliśmy na Narodowym Dniu Tenisa

Sekcja Tenisa Legii Warszawa brała udział w wielkiej imprezie na stadionie PGE Narodowym - Narodowym Dniu Tenisa. W czasie sześciogodzinnego wydarzenia nie zabrakło atrakcji, a na obiekcie pojawiło się wielu trenerów związanych z akademią prowadzoną przez Warsaw Sports Group.

Zajęliśmy korty 4 i 7, biorąc udział w grze terenowej i ucząc odwiedzających nas ludzi podstaw gry w tenisa. Na naszych stanowiskach świetnie bawili się zarówno najmłodsi, jak i dorośli, którzy chcieli sprawdzić się z rakietą w dłoni.

Podczas imprezy na Stadionie Narodowym pojawiło się wielu zawodników i trenerów związanych z WSG. Kibice mogli spotkać się między innymi z olimpijkami - Paulą Kanią i Klaudią Jans-Ignacik, wymienić podania ze Stefanią Rogozińską-Dzik, czy porozmawiać o polskiej i czeskiej szkole tenisa z Kateriną Urbanovą.

Sekcję Tenisa Legii Warszawa by WSG reprezentowali trenerzy, tacy jak: Alicja Sierzputowska, Jędrzej Domaszewicz, Cyril Kalis i Bartłomiej Otłowski. Trener Paweł Marciszewski poprowadził z ramienia PZT turniej dla dzieci. 

Serdecznie zapraszamy na treningi w naszej sekcji! 

 

Nabory do sekcji tenisa na sezon 2019/2020:
tel. +48 798 001 228, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.