Archiwum Sekcji Tenisa Legii Warszawa

Artykuły archiwalne z lat 2017, 2018, 2019

Pola Zawiślańska

Pola Zawiślańska wygrała turniej w Poznaniu

W miniony weekend zawodniczka Legii Warszawa Pola Zawiślańska wygrała turniej Playmate Cup By Prince rozgrywany na kortach Parku Tenisowego Olimpia Poznań.

Podopieczna trenera Bartłomieja Otłowskiego pewnie wygrała wszystkie mecze w swojej grupie, pokonując koleżanki Polę Grobelną z Poznania oraz Igę Mazur z Torunia.

Każdy szczebel zaciętej rywalizacji był pełen emocji, a o zwycięstwie zadecydował tie-break, który okazał się wygrany dla młodej legionistki. W finale Pola trafiła na koleżankę ze swojej grupy - Igę, która wyszła z drugiego miejsca. Finał potoczył się podobnie, jak faza grupowa. Pola pokonała Igę 4-2, wygrywając tym samym cały turniej.

Poziom turnieju był niezwykle wysoki, ponieważ uczestniczyły w nim jedne z najlepszych zawodniczek w kategorii pomarańczowej. Kilka miesięcy temu Pola rozgrywała turniej w tej samej obsadzie w innym klubie w Poznaniu, zajmując 4 miejsce.

- Świadczy to o tym, iż wyciągnęliśmy wnioski z poprzedniego turnieju i dzięki ciężkiej pracy osiągnęliśmy sukces - powiedział trener Poli, Bartłomiej Otłowski.

- Jestem dumny ze swojej zawodniczki, niewątpliwie jest to jeden z największych sukcesów, jaki odniosła w ostatnim czasie. Nie odpuszczamy i wraz z początkiem tygodnia zabieramy się do dalszej pracy.

 

Pola Zawiślańska - Tenis 10

 

Dotpay
Dotpay
credit

Nasza witryna utrzymywana jest na serwerach firmy WebReklama w ramach hostingu sponsorowanego.

WebReklama

Fundacja WARSAW SPORTS GROUP z siedzibą w Warszawie (00-420) przy ul. Szarej 10, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców oraz Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000445611, NIP 118-208-93-01, warsaw@sportsgroup.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w: Polityka Prywatności.